To content (skip navigation)

Praca

• więcej informacji na stronie: www.pracadlamuzyka.pl
  • Nauczyciel gry na gitarze klasycznej i elektrycznej

• Pracę w solidnej, renomowanej Szkole Muzycznej YAMAHA
    • Stałe podnoszenie własnych kwalifikacji poprzez cykliczne kursy i szkolenia organizowane przez Centralę Szkół Muzycznych YAMAHA
    • Pełne wsparcie metodyczne (licencjonowane podręczniki, płyty CD, itp.).
    • Dobre wynagrodzenie, uzależnione od prowadzonej ilości uczniów lub stawek godzinowych

Oczekujemy:

Szukamy osób dyspozycyjnych, zaangażowanych, dla których nauczanie muzyki, a także kontakt z dziećmi i młodzieżą są pasją. Ludzi z talentem do przekazywania wiedzy i dysponujących odpowiednią wiedzą merytoryczną, metodyczną oraz predyspozycjami do wykonywania zawodu nauczyciela.

e-mail: szczecin@yamahaszkola.pl

• Nauczyciel gry na pianinie i keyboardzie

e-mail: szczecin@yamahaszkola.pl

• Nauczyciel do prowadzenia zajęć muzycznych (dzieci 1-4 lata)